Novinky

Praktický výcvik pro skupiny AM až A budeme zahajovat 1.4.2021.

Díky nejmenovanému soudruhovi z asociace zkušebních komisařů můžeme při dodržování hygienických opatření pokračovat ve své činnosti, ale není zkušební komisař, který by uchazeče po ukončení výuky a výcviku vyzkoušel. Viz. USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 1. března 2021 č. 241. Děkuji za vstřícnost.


Dle serveru Ministerstva dopravy:


Evropský parlament schválil prodloužení platnosti řidičských průkazů nebo průkazů profesní způsobilosti, které propadly nebo propadnou v období od 1. 9. 2020 do 30. 6. 2021 (tzv. Omnibus II). Platnost je prodloužena o 10 měsíců a bude platná v celé Evropské unii. Nařízení mohou občané využívat od 6. března 2021.


Česká kancelář pojistitelů a Ministerstvo dopravy během nouzového stavu umožňují vyřadit vozidlo z provozu podáním žádosti elektronickou formou na úřad. Značka se odevzdá později.


Ve čtvrtek 18.3.2021 a v úterý 23.3.2021 nebude výuka teorie.


Středa 17.3.2021 v 10:00 hod

K vyšetření je třeba přinést Výpis z evidenční karty řidiče.

Další termín připravujeme

Další termín připravujeme.

Reklamní činnost

Provedeme potisk na hrnky podle vašeho přání.
více na stránce Reklamní předměty

Co je nového?

Nabízíme možnost pro OSVČ a zaměstnavatele: Rozšíření řidičského oprávnění skupiny B na C, C+E, D a T lze financovat pomocí dotačního programu přes úřad práce. Žádost i administraci projektu zařídíme za vás. Pro bližší informace nás kontaktujte.


A nebo je to s tou pandemií jinak?

Kontaktujte nás